15 Şubat 2014 Cumartesi

Romantik severlere...


Ev dekorasyon ve mutfak aksesuarları konusunda azıcık maymun iştahlıyımdır:) Ne tam modern, klasik, vintage, pop art ne de shabby chic stilindeyim. Hepsinden biraz var desem yeridir. Her stilden bazı parçalar sever beğenirim. Bu yüzden evimde hepsinden biraz vardır. Ama malum Şubat Ayı sevgililer Ayı olduğundan son zamanların romantik renkleri pembe, cam göbeği, bulut mavisi ve beyaz ile çalışmalar yaptım. Umarım beğenirsiniz.
 
 
 
 

Evdeki bir duvara da yapmış olduğum bir ayrıntıyı sizlere göstermek istiyorum. Daha bitmedi biliyorum eksiklikler var. Ama bir göz atın belki sizlere de bir ilham kaynağı olabilir.
Ferforje kalbi English Home dan almıştım. İçindeki ahşap kalbi kendim boyadım. Yine tipik eskitmeleri yapıp üzerine stencil çalıştım ve kurdelelerle ferforjeye bağladım. Yukarıda sağda kasnak üzerinde bir çalışma yaptım. Çok ama çok kolay dilerseniz çocuk odalarının kapısını da yapabilirsiniz. Solda "enjoy life" yazılı çiçeği Paşabahçe de görmüştüm. Tesadüf hobi malzemelerini aldığım yerde bu polyester ürünü gördüm. Ahşap panoyu boyayıp üstüne başka bir renkle budaklama aleti ile ahşap görüntüsü verdim. Çiçeği de boyayıp panonun üzerine yapıştırdım. İşte bu kadar...

Sorularınız veya siparişleriniz için bana nesrinkayim194@hotmail.com adresinden ulaşabilirsiniz.

İYİ HAFTASONLARI:)

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder